avukat-ali-beyaz-6

Samandağ Hükümet Konağı karşısındaki ofisimizde; başta Hatay olmak üzere Türkiye çapında, hukuki ihtilafların en kısa ve ekonomik yollarla çözümü ve önlenmesi hususunda halkımıza hizmet vermekteyiz.

ÖZGEÇMİŞ

Ali BEYAZ; 1989 yılında Suudi Arabistan'ın Taif kentinde dünyaya geldi. İlk ve ortaöğrenimini Samandağ'ın Atatürk ve Zübeyde Hanım ilköğretim okullarında tamamladıktan sonra liseyi İngilizce ağırlıklı eğitim veren Samandağ Yüksel Acun Anadolu Lisesinde tamamladı. Akabinde 2008 yılında girmeye hak kazandığı Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesini 2012 yılında bitirdi. Stajını da Kocaeli Adliyesinde ve dava çeşitliliğinin fazla olduğu çeşitli hukuk ofislerinde tamamladıktan sonra vatani görevini Yalova İl Jandarma Komutanlığı Disiplin Kurulunda erbaş olarak yerine getirdi. Vatani görevini tamamladıktan sonra, tekrar döndüğü Kocaeli'nde bir müddet yardımcı avukat olarak çalışmak suretiyle deneyim kazandıktan sonra Mart 2015'de memleketi Samandağı'na dönerek kendi hukuk bürosunu hizmete açtı. O tarihten bu güne kadar kurucu-avukat olarak başta Hatay, Kocaeli, Adana, Sivas, Denizli, Manisa, Mersin ve İstanbul olmak üzere, ülke çapında hukuki ihtilafların çözümü konusunda faaliyet göstermektedir. HSBC Bankası, Ziraat Bankası, Kuveyttürk Katılım Bankası, Axa Sigorta gibi bilinen şirketlerin olduğu gibi Kocaeli'nde yerel faaliyet gösteren bir ağır sanayi şirketi, bir dershane, bir site yönetim ve bir mobilya mağazasının hukuki işlerinde avukat olarak bizzat görev almıştır.

VİZYONUMUZ

Beyaz Hukuk & Danışmanlık Bürosu - Avukat Ali BEYAZ olarak; hukuki ihtilafların en kısa ve en masrafsız yollarla çözümünü sağlamak, henüz ortaya çıkmamış potansiyel ihtilafları önlemek adına danışmanlık hizmeti vermek ve bu suretle olası uyuşmazlıkları en aza indirmek.

SİVİL İNİSİYATİF GÖREVLERİMİZ

KULLANDIĞIMIZ TEKNOLOJİLER